вівторок, 6 листопада 2018 р.

Молодіжні зустрічі:


Як збудувати майбутнє?


«Камінь на камінь, До цегли цеглина, Місто будуємо ми в Україні...» (О.Мамонтов) - згадався дитячий віршик  команді «ProfiЛіц»Розкажемо чому;)

5 листопада ліцеїсти зустрічали студентів факультету ВГБЗ «Херсонського державного аграрного університету». Це було виїзне  заняття по вивченню особливостей організації памятки архітектури та містобудування міського середовища Нової Каховки.


Захід вийшов досить таки насиченим і різножанровим.

Містечковий нарис  про символіку монументально-декоративного оздоблення фасадів будинків старої частини міста «Краса, що застигла в камені» від бібліотекаря міської бібліотеки для дітей Жаданової Наталії Валентинівни.Команда волонтерів, учнів ліцею, поділилася своїми  емоціями та здобутками по відновленню архітектурних пам’яток, які залишив у  спадок  новокаховчанам відомий український художник-бойчукіст Григір Довженко.
Промоакція  «Чому бути студентом Херсонського аграрного університету – престижно?!»Студентські  лекції про особливості храмів міста Херсона та паркової зони Нової Каховки з точки зору майбутніх будівельників.Містичні архітектурні  замальовки  та поради для тих, хто скоро почне самостійне доросле життя!Немає коментарів:

Дописати коментар