пʼятниця, 23 листопада 2018 р.

Команда «MunkachBand» про щорічний фестиваль квітів "Кохання у Сент Міклош"


Кожної весни Асоціація українських флористів презентує унікальній квітковий фестиваль, що став продовженням європейської культурної ініціативи по оформленню середньовічних замків. І такий таємничий замок «Сент-Міклош» знайшовся в Чинадієві, в котрому ми побували недавно і вже вам розповідали. 

Неймовірний замок у смт. Чинадієво сповнений таємничих легенд. За час існування цієї споруди тут було безліч господарів. Але найцікавішою постаттю серед них була Ілона Зріні - незвичайної краси жінка, про яку писали: «шкіра її обличчя – як пелюстки троянд…». 
Ілона Зріні - політична діячка, відома, як хоробра захисниця замку Паланок, єдина у світі жінка за всю історію людства, нагороджена грамотою атнаме. Така нагорода видавалась турецьким султаном лише чоловікам за мужність. «Ця жінка послана Аллахом тим невірним псам, щоб показати, як треба воювати і захищати» — сказав султан, який нагородив Зріні. Саме у Чинадієвському замку Ілона зустріла своє кохання - молодого графа Імре Текелі. Почуття були настільки палкими, що жінка обрала між владою і коханням друге, за що була жорстоко покарана. Роман із повстанцем привів її до в’язниці, вона була пострижена у монахиню.Пізніше, вже у засланні, Ілона зустрінеться зі своїм коханим. До смерті вони житимуть разом, але далеко від рідної землі.
Нині, завдяки зусиллям художника та доброго генія замку Йосипа Бартоша, Чинадієвський замок став культурним магнітом місцевості, духовним та мистецьким центром.
Тому зовсім невипадково, що саме у цьому легендарному Закарпатському замку проходять фестивалі квітів "Кохання у Сент Міклош", організовані Асоціацією Українських флористів. Команди кращих флористів України демонструють свій талант та розповідають мовою квітів про вічне - гармонію, кохання, добро. Тут ви можете помилуватися заквітчаним замком та відчути надзвичайну атмосферу почуттів, пронесених крізь віки. Квіткові інсталяції заповнять кімнати замку ароматами та історіями. Ці квіткові щорічні фестивалі є доказом непорушної істини, що людина не може бути людиною без краси і ми віримо, що мистецтво флористики змінює світ на краще! 
Запрошуємо і вас навесні помилуватися заквітчаним замком!Немає коментарів:

Дописати коментар