четвер, 24 січня 2019 р.

Учасниця команди «MunkachBand» Дана: «Досліджую професію своєї мами»


Я завжди захоплююся своїми батьками, адже вони люблять працювати і багато часу приділяють роботі. Кожна професія важлива, однак люди повинні обирати спеціальність до душі. Мої батьки вибрали свої майбутні професії одразу після закінчення школи. Останнім часом я все більше уваги звертаю на професію бухгалтера, бо моя мама компетентний фахівець в цій сфері з великим досвідом роботи. І сьогодні я провела день на її роботі, з метою дослідження цієї професії. Я вважаю, що молоді люди дуже помиляються, коли вважають бухгалтерію нудним заняттям. І зараз спробую вам це довести.

Бухгалтери потрібні скрізь: на виробництві, в установах, у фірмах приватних підприємців. Без роботи ці спеціалісти не залишаться ніколи. Вони професійно працюють з грішми та стежать за фінансами підприємства. Також кваліфікований бухгалтер просто незамінний, тому на нього покладений обовязок розраховувати податки, своєчасно виплачувати їх державі та подавати великі точні звіти.
Бухгалтер — дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. Вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з компютером. Добре знають бухгалтери ділову українську мову та й іноземні мови теж.
Я не розумію, як може праця вважатися кимось нудною, якщо вона потребує зосередженості та застосування розумових зусиль! Також бухгалтерія розвиває математичні здібності людини. Бухгалтери можуть швидко та точно рахувати великі числа. Професія бухгалтера також привчає людину до акуратності та ідеального порядку. Адже така праця вимагає великої відповідальності за матеріальні цінності.
Я з захватом дивлюся на свою маму - типового представника даної професії. Це підтягнута, ошатно вдягнена людина. Вона завжди енергійна та зібрана на роботі, і бухгалтер залишається таким і поза нею. Життя бухгалтера теж добре впорядковане, але зовсім не нудне. Адже праця кваліфікованого бухгалтера оплачується гідно, він може дозволити собі подорожувати, розважатися. Я сподіваюся, що якщо я докладу до цього зусиль, мені теж коли-небудь пощастить обіймати посаду бухгалтера!


Немає коментарів:

Дописати коментар