пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Новорічно-різдвяні свята – час дива та віри у казку


Новорічні свята та зимові канікули не перешкоджають команді із Золочева «Unicorn» продовжувати вивчати роздинки рідного краю. На третій день після Різдва Христового допитливі хлопці та дівчата побували в Краєзнавчій бібліотеці Анатолія Недільського. Цього разу господар книгозбірні зумів знову вразити молодь. Він не лише дивував стародруками, які можна переглянути та потримати у руках, але й організував для відвідувачів цікаву та змістовну різдвяну виставу.
Нагадаємо, що Анатолій Недільський – бізнесмен, колекціонер, меценат, котрий багато коштів, зусиль і наполегливості доклав до того, щоби в с. Скнилів постала бібліотека, у якій міститься і музеї з незвичним оздобленням, і два конференц-зали, а для дітей обладнаний дитячий майданчик і басейн з підігрівом води.
Цей острівок культури на селі «не стоїть на місці», а з кожним днем розширюється та вдосконалюється. У приміщенні книгосховища завжди відбувається щось нове, цікаве, неординарне. Не дивно, що різдвяна вистава, на якій ми побували, на якусь мить повернула нас до витоків християнства, спонукала повірити у казку та диво, посіяла зерно шани і поваги до прадавніх звичаїв та традицій.
Ми ще раз переконалися, що будь-яке діло, зроблене з любовю до людей, повертається сторицею. Завітайте і ви до Краєзнавчої бібліотеки Анатолія Недільського! Повірте, ви почерпнете багато чого незвіданого досі, будете в захваті від побаченого та почутого, а ще – отримаєте оберемок приємних емоцій та незабутніх вражень.
Золочівська команда «Unicorn»,
учасниця Міжрегіонального інноваційного проекту
профорієнтаційного спрямування «ПрофіКемп»

Немає коментарів:

Дописати коментар