пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Команда «MunkachBand» запрошує на фестиваль «Червоне вино»


Сьогодні наша команда «MunkachBand» проклала свій туристичний маршрут на щорічний, зимовий фестиваль «Червене вино» в нашому місті Мукачеві. Цей фестиваль традиційно відкриває сезон гастрономічних фестивалів Закарпаття та є головною подією січня, яку ми пропонуємо відвідати всім гостям, туристам нашого чудового міста. В парку «Перемоги» створене фестивальне містечко з дерев’яних будиночків, де розміщені локації зі смаколиками, виробами, сувенірами. Фестиваль традиційно проводиться напередодні свята Святого Василя, на Старий Новий рік, який відзначається 14 січня. Упродовж фестивалю гостів розважають відомі фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи та вертепи, естрадні гурти та ансамблі, відомі естрадні виконавці. Традиційно в замку «Паланок» проводиться міжнародна конференція з винного туризму за участю почесних гостей із-за кордону, виноробів та сомельє з Угорщини, Австрії, Словаччини, Молдавії, Хорватії. 
Фестиваль «Червене вино» започатковано у 1995 році в місті Мукачеві -це перший вино-гастрономічний фестиваль Закарпаття та України, метою якого є популяризація виноробства краю, формування культури споживання вина, розвиток приватного виноробства та виноградарства краю. Даний захід, входить у перелік рекомендованих фестивалів України. Фестиваль, який проходить в нашому місті - найбільший фестиваль за участі приватних виноробів з України та країн Східної Європи. Окрім вина, на фестивалі «Червене вино» в місті Мукачево можна купити оригінальні брендовані сувеніри з символікою фестивалю: винні бокали, футболки фестивалю з закарпатськими фіґлями, шапки спортивні, медові пряники, продукти харчування крафтових виробників та багато інших смаколиків. Також для гостей на фестивалі презентована винна фармація - це так звана ампелотерапія та енотерапія, винні соки та ігристі продукти. Щодо харчування, то гості зможуть скуштувати продукти харчування крафтових виробників Закарпаття.
Розважають на фестивалі туристів колядницькі колективи з усієї області, організовані сімейні ігри, дитячі розважальні зони. Ми гарно провели час, зустріли багато нових друзів, тисячі неповторних хвилин, неперевершені та незабутні дні – такими словами можна охарактеризувати наш фестиваль! Щиро запрошуємо і Вас прокласти власний туристичний шлях на наш фестиваль в наше зимове, чарівне місто!


Немає коментарів:

Дописати коментар